ANASAYFA ÜRÜNLER STANDARTLAR AR & GE LOKASYON İLETİŞİM
 
 
Etkinlikler
 

 

CARTES 2012 heyecanlı bir iş yılı ve kazançlı ortaklıkları müjdeleyen bir ajanda ile sona erdi.

AB CARD GROUP, sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübesi ve müşterilerine verdiği değer, sağladığı güven ile kazandığı dostluğu bir fuarda daha sergilemenin mutluluğunu yaşıyor.İş çözümlerinizde, ortaklıklarınızda, problemlerinizde sizlere ne kadar yakın olduğumuzu görebileceğiniz gelecek fuarlarda görüşmek üzere. 

 

 

  

 

 

 

 

Cards & Payments ME, Abu Dhabi 2012’de standımıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz! Gerçekleştirmiş olduğumuz birçok toplantıdaki teşvik edici sohbetlerden, standımıza ziyarette bulunan ziyaretçi sayısından, ayrıca ürün ve servislerimizin gördüğü ilgiden çok memnun olduğumuzu belirtiriz.

AB CARD GRUP Cards & Payments ME’te sizin katkılarınızla çok başarılı bir deneyim yaşamış oldu; AB CARD GRUP olarak SIM & Akıllı Kartlar / Kazımalı Kontör Kartları / E-Ödeme ve E-Voucher Sistemleri/ Mobil Para Çözümleri / Katma Değerli Servisler / E-Arşivleme Sistem & Çözümleri ile birleşik NFC (Yakın Alan İletişimi) Sistemleri & Kampanya Yönetim Sistemleri hizmetlerini değerli misafirlerimize sunduk.

Yenilikçi çözüm ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü tekrar teşekkür ederiz!

Lütfen bizimle iletişime geçin ya da spesifik ihtiyaçlarınız için biz sizinle irtibata geçelim.

Önümüzdeki etkinliklerde buluşmak üzere!

      

 

 

 


Endüstrinin anahtar organizasyonu olarak kabul edilen Cartes & Identification 2011 AB CARD GROUP için başarılı bir şekilde sona erdi.

Organizasyon özellikle halkla ilişkiler ve endüstrideki konumumuz açısından büyük bir başarı ile sonuçlandı.

Standımızdaki tüm ürünlere gösterilen özel ilgiden dolayı çok mutluyuz.

Tüm ziyaretçilerimize ilgilerinden dolayı teşekkür eder, gelecek yıl sizleri tekrar aramızda görmekten kıvanç duyarız.


 

          

 

Orta Doğu’nun en büyük telekomünikasyon etkinliği olarak kabul edilen Telco World Summit’11 dünya çapındaki ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

Bu yıl gerçekleşen fuar iş ortaklarımızla yaptığımız verimli görüşmelerle birlikte bölgedeki varlığımızı güçlendirmemize yardımcı oldu.

Tüm ziyaretçilerimize teşekkürlerimizi sunuyor, gelecek yıl sizlerle tekrar buluşmayı umuyoruz!

         

 

 

AB CARD | ©2010 - AB KART San. ve Tic. A.Ş. Kanat Sanayi Tesisleri 34880 Kartal-İSTANBUL-TÜRKİYE +90 (216) 452 76 36 +90 (216) 452 76 35 - info@abcard.com.tr
Stadart KartÇok Pinli KartlarÖzel Şekilli Kartlar - Internet KartlarıKazı Kazan Kartları - Kalite - Güvenlik - Kroki