ANASAYFA ÜRÜNLER STANDARTLAR AR & GE LOKASYON İLETİŞİM
 
 
Yönetim
 
   

 

Levent CANOGULLARI

(Yönetim Kurulu Başkanı / CEO)

Yüksek ve lisansüstü öğrenimini İstanbul Teknik Üniversitesi’nde tamamlayarak Malzeme Yüksek Mühendisi unvanı kazanan Levent Canoğulları, doktora çalışmalarını ise Berlin Teknik Üniversitesi’nde gerçekleştirmiştir.

İstanbul Teknik Üniversitesinde 10 yıl öğretim elemanı olarak çalışmış ve bu süreçte 3 yıl Daimler Chrysler – Degussa – TU Berlin ortak projesinde koordinatörlük görevi üstlenmiştir.

Üniversitedeki akademik kariyer ve çalışmasını takiben 16 yıl kuyumculuk sektörünün lideri konumundaki bir firmada Fabrika Müdürü ve Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini üstlenmiştir. Bu süre içerisinde firmanın gerek Türkiye ve gerekse dünya çapında lider konuma ulaşmasına katkı sağlamıştır.

Kurumların çalışanları ile birlikte büyük bir “AİLE” oldukları yönetim felsefesine sahip olan Levent Canoğulları, kurumlar adına karar veren mekanizmanın başında müşterilerin geldiği ve gerek kurumlar ve gerekse insanlar için en değerli varlığın zaman olduğu ilkelerine sahiptir.

AB Kart Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kendisinin üretim, organizasyon, insan ilişkileri, satış ve pazarlama birikimi ile yönlendirilmekte ve genç, dinamik ve yenilikçi bir ekip tarafından yönetilmektedir.


AB CARD | ©2010 - AB KART San. ve Tic. A.Ş. Kanat Sanayi Tesisleri 34880 Kartal-İSTANBUL-TÜRKİYE +90 (216) 452 76 36 +90 (216) 452 76 35 - info@abcard.com.tr
Stadart KartÇok Pinli KartlarÖzel Şekilli Kartlar - Internet KartlarıKazı Kazan Kartları - Kalite - Güvenlik - Kroki