ANASAYFA ÜRÜNLER STANDARTLAR AR & GE LOKASYON İLETİŞİM
 
 
Misyon & Vizyon
 

AB Kart, en yüksek kaliteye sahip ürünleri en yüksek güvenlik koşulları altında üretmeyi, ürünlerini koşulsuz müşteri memnuniyeti prensiplerine uygun zaman ve şekilde müşterilerine sevk etmeyi, müşteri talep ve dileklerini olabilecek en uygun şekil ve sürede yerine getirmeyi misyon edinmiştir.

AB Kart’ın bir diğer misyonu ise belirtilen üretim ve servisi aile bilinci ve birlikteliği içerisinde çalışarak yerine getiren çalışanlarının gurur kaynağı olmaktır.

AB Kart, gelişim ve iş sürekliliği için kalite, güvenlik, yeniliklere yönelik olarak değişik teknolojilerin birlikte kullanımı gerekliliğine, araştırma ve geliştirme faaliyetlerinin önemine inanır. Mutlu müşteriler için mutlu çalışanlar gerektiği bilincindedir.

AB Kart, belirtilen prensipler ve misyon sonucunda dünyanın değişik coğrafyalarında mevcut olan varlığını marka tanınırlığını sürekli arttırarak genişletmek ve kontör kartı üretimi konusunda lider konumuna erişmek amacı ile faaliyetine devam etmektedir. 

 

AB CARD | ©2010 - AB KART San. ve Tic. A.Ş. Kanat Sanayi Tesisleri 34880 Kartal-İSTANBUL-TÜRKİYE +90 (216) 452 76 36 +90 (216) 452 76 35 - info@abcard.com.tr
Stadart KartÇok Pinli KartlarÖzel Şekilli Kartlar - Internet KartlarıKazı Kazan Kartları - Kalite - Güvenlik - Kroki